| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii place unui baiat la o fata?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| uddy a răspuns:

Daca baiatul este interesat foarte mult de imaginea lui prin:imbracaminte,comportament si prieteni sau anturaj asta cauta si la viitoarea lui partenera! daca vede si ii place de o fata care nu are neaparat aceste interese o sa ajunga el sa ii spuna sau sa o faca pe ''placul lui'' daca nu reuseste cu siguranta cand e singur se simte bine cu ea dar poate in public nu este foarte comod!
daca baiatului ii place sa fie aranjat la modul normal,natural nu exagerat atunci tinde la fete care sunt cat de cat ca si el sau si care pun mai mare accent pe'frumusete'! desigur el o sa aiba probabil mai putine pretentii la aspectul fizic si o sa fie curios sa descopere mult mai mult din caracterul fetei happy
baietii ce cauta aia gasesc!
fetele la fel!
daca esti increzatoare si te iubesti mai intai pe tine si te respecti cu siguranta o sa gasesti un baiat care sa te merite sa te iubeasca asa cum esti fara sa iti ceara schimbari mari (mai ales daca ele sunt in bine) in viata ta, asta depinde de fiecare! atunci vezi cand
un baiat te apreciaza si este mandru de tine, dimineata cand te trezesti asa cu fata'ramolita' sa iti spuna -buna dimineata iubito, ce frumoasa esti- sa nu ii fie rusine cu tine indiferent daca iesi nemachiata sau necoafata afara din casa! fi originala si fi tu insuti! de multe ori incercam sa parem ceea ce nu suntem cand se'apropie' baiatul de care ne place dar noi nu stim de multe ori ca fata/baiatul care te place te place asa cum esti, si atunci o dam in bara prin a fi ceea ce credem noi ca e mai''cool''
cauta mereu baiatul care iti spune frumoasa si nu sexi happy care iti saruta mana, fruntea la prima intalnire a2'a sau a3'a si nu incearca sa iti manance gura din primahappy
fi pe ''faza'' ca baieti buni inca mai exista dar sunt si lupi cu blana de oaiewinking bafta si zambeste mult pentru ca nu stii niciodata cine se poate indragostii de zambetul tau.o zi minunata sa ai

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de baiat!
Poate ii place caracteru si personalitatea ei.
Poate ii place anumite forme ale corpului!
Nu e ceva batut in cuie, depinde de baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aspect fizic.

| TheDifference a răspuns:

Adevar graieste claudiu asta rolling on the floor), bine mai sunt si din aia care se uita doar la corp (si sunt cam multilaughing )

| UnCorpSanatos a răspuns:

Depinde de conjunctura, in general baietii se uita la o fata daca este draguta (la fata) si pe urma si la corp, insa poate sa iti placa o fata dupa ce o cunosti si prin felul ei de a fi, te simti bine langa ea, glumiti, radeti, nu trebuie sa fie neaparat papusa si poate baiatului sa inceapa sa ii placa fata happy