| Michone02 a întrebat:

Ce ii pot face iubitului meu cadou in ziua in care implinim 3 ani?

4 răspunsuri:
| Darrina a răspuns:

Eu spun ca o poza cu voi 2 in rama, si un ceas langa, ar fi cadoul ideal!

| gemeni6226 a răspuns:

Depinde ce pasiune are. Daca ii place sa citeasca carti o carte buna. Daca e sportiv o revista de sport sau o carte despre sportul lui preferat. Daca ii plac excursiile ceva accesoriu ce poate fi folosit in excursie. Orienteaza-te dupa preferintele lui intr-un anumit domeniu.

| Δna a răspuns:

Parfummm :3

| ELO a răspuns:

Un ceas ar fi frumos. Pana la urma conteaza intentia, sa fie ceva simbolic.