| NooNameD a întrebat:

Ce cadou sa-i fac iubitului de ziua noastra, implinim 2 ani de cand suntem impreuna happy >big grin

Răspuns Câştigător
| JustMe324 a răspuns:

Nu stiu, cred ca cel mai frumos cadou in viata lui esti tu. Presupun...dar ceva material ai putea sa ii iei cv de imbracat, ce stii u ca ii place, sau ceva mic si dragut, gen un ursuletz in forma de inimioara pe care scrie te iubesc, si cred ca ar fi foarte frumos, sigur va aprecia, in rest ar fi frumos sa petreceti timpul aman2 toata ziua, sa va aduceti aminte momente frumoase, sau chiar sa,, produceti'' momente frumoase...nu ma pricep la cadouri, p.s: sunt baiat laughing

7 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Un inel frumos, cu piatră semiprețioasă happy

Răspuns utilizator avertizat
| Daniella a răspuns:

Eu de doi ani i-am daruit iubitului meu un album cu poze.Am ales poze amuzante, poze frumoase.in special cele care ne aminteau de vremurile bune.Si a ramas sa completam albumul cu timpul happy

| Sophy89 a răspuns:

Cand am implinit 2 ani impreuna cu iubitul meu, cred ca i-am facut o pernita cu o poza imprimata cu noi doi, insa baietii nu sunt foarte impresionati sau incantati de chestiile dragute gen plusuri, inimioare care ne plac noua. Ai putea mai degraba sa-i cumperi un lant, o bratara sau un lant din ala cu medalion in forma de inima si jumatate ramane la tine si jumatate la el happy... daca faceti numai 2 ani inca ai destule optiuni. Bafta!

| Florin_6699 a răspuns:

Pai iti zic eu varianta lui mo un pachet de prezervative niste lubrifianti o franzela pentru pita unsa si un salam...sau ceva subtil o clanta laughing