| marian1 a întrebat:

Buna TPU... ce sa-i fac cadou iubitului meu? e ziua noastra si implinim un an. Fundita cea mai buna ideebig grin

Răspuns Câştigător
| Roberto a răspuns:

Cand am facut un an, eu cu prietena mea, ea mi-a luat o bratara de argint care avea scris numele meu pe ea.Crede-ma a fost cel mai frumos cadou primit vreodata.

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un vibrator, lubrifiant, bici catuse etc

| Cici_6929 a răspuns:

Pai iai o cutie o impachetezi frumos iar in ea 100 de biletzele fiecare dintre ele sa inceapa cu: te iubesc pentru... (sub biletzele poti ascunde si parfumul lui preferat) asta la sigur ca o sai placa.

| roxycool a răspuns:

Ar trebuie sa ii cumpery ceva ce ii palce de exemplu: un parfum, un ursulet de plus cu o inima care are numele tau pe ea sau ce isi dorteste el mai mult

| ButelieCuPetrol a răspuns:

O alta iubita...

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro