| buffymuff a întrebat:

Ce imi recomandati ca sport? alergat sau saritul corzii? mentionez ca vreau sa slabesc si tin si dieta, vreau in special sa imi subtiez picioarele, ce imi recomandati?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci și practică înotul.
Dietă nu poți ține toată viața.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| DakotaRoyse a răspuns:

Alergat!

| alexiss_9225 a răspuns:

Coarda e cea mai buna. alergatul nu e bun. stiu ca toti o sa ma contrazica.dar cel mai bun doctor de diete recomanda mai bine 20 de minute de mers pe jos dk vrei sa slabesti. alergatu este pentru rezistenta, pentru sportivi. dar coarda e f buna, pune toti muschiiin miscare si faci fund frumos. sper ca te'am ajutat. o zi buna.

| scumpikxa a răspuns:

Alergatul e cel mai bun, mai ales pentru picioare!

| Cherrybell a răspuns:

Katy Perry si-a subtiat picioarele numai din saritul corzii! Si eu la fel! Am picioarele groase de cand ma stiu si cu alergatul nu a mers! Sari coarda si pe varfuri, mergi pe varfuri. Cand faci sport pe varfuri picioarele tale chiar devin mai suple! happy

| cristi73 a răspuns:

Amandoua sunt bune.

| cristi73 a răspuns:

Amandoua.

| Kryssukkutzza a răspuns:

Eu as zice sa alergi in fiecare dimineata si seara pentru a slabi...