| friday a întrebat:

Ce imi recomandati sa citesc. ceva mai interesant, care sa imi mentina curiozitatea, sa nu ma plictiseasca laughing. Nu conteaza daca e carte, blog sau thinking Orice.

Răspuns Câştigător
| Chlo a răspuns:

Iti recomand cu mare placere sa citesti "Cartea Noptii" de P.C si Kristen Cast. (mama si fiica). Este o cartea foarte adolescentina: se vorbeste cum vorbim noi, vorbesc despre cele mai cionte si cele mai fitoase fete, problemele fetelor despre baieti, aspect si etc si in plus e vorba despre vampiri, dar intr-un mod de care nu sunt sigura ca ai mai auzit, cu semne care se extind pe corp si ca ei fac altfel scoala cu echitatie si ca oamenii stiu despre ei.Ti'o recomand cu mare incredere.

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Iti recomand Punte spre Terabithia, Calatorie spre centrul pamantului, Basme italienesti, Singur pe lume, Jules Verne e belea; x, Insula comorii, Omul invizibil, Amintirea pamantului, Warcraft - Stapanul clanurilor (vol. 2), Intre doua lumi,Fluviul vietii,Peregrinarile lui Tuf,Avatarul; x,Camino, O calatorie care mi-a schimbat viata,Stapanul inelelor. Fratia inelului, Cele doua turnuri, Intoarcerea regelui, CEI PATRU FANTASTICI - FAMILIA DE EROI, Shrek al Treilea: Povestea filmului.eu le-am citit si sunt superr:X!

| iöиi a răspuns:

Http://aana-ioana.blogspot.com
blogul meu;;)
sper sa-ti palca

| DarkAngel_8410 a răspuns:

Iti recomand romanul,, Tema pentru acasa'' de Nicolae Dabija

| bbxbeibiiii a răspuns:

Doi ani de vacanta, capitan la 15 ani, copiii capitanului grant-sunt super faine de jules verne
singur pe lume-hector malot
cei trei muschetari
piratica
marile sperante
toate panzele sus

| Oannaa30 a răspuns:

Incearca^ zori de zi^ din twilight.asta daca ai vazut si filmele

| pinguuina a răspuns:

Pai incearca Sandra Brownhappy eu una, asta recomand, in caz ca vrei sa iti mentii curiozitatea.

| katyxd a răspuns:

Eu ti-as sugera sa citesti Jurnalele Vampirilor ( de L.J.Smith ) sau Jurnalele lui Stefan. Pe mine cititul acestor carti m-au facut sa imi placa sa citesc, chiar daca pana acum uram acest lucru. Sper ca te-am ajutat! happy