| perfect a întrebat:

Ce inaltime aveti?
Eu 1.83 :X

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta a răspuns:

Aa...pai...1.77big grin... cemi plac intrebarile talethinking laughing

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am cu 20 cm mai putin decat tinelaughing
1, 63 big grin

| Sara a răspuns:

laughing ai intrat sa te lauzi. asa imi dai impresia... nah eu am doar 1.62 phbbbbt si sunt mandra de inaltimea mea :X incat nu ea ma face pe mine laughing eu o fac pe ea laughing stii, ca sa iti fac in ciuda phbbbbt barbatii adora femeile minione:X

| Ceva ciudat. a răspuns:

Eu am 1.71laughing

| margaritar a răspuns:

1. 83 love struck foarte bine pentru un barbat love struck...eu 1. 70 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doar 1, 51 worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, baiat, 16 ani, 1.77.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E na ca eu va fac pe toti am 1.90 la 15 ani sac sac sac heheheh am glumit nu vreau sa ma dau mare decat un pic asalaughingdar oricum sia are dreptate ca barbatilor le plac femeile mici mie imi place de o fata cu vreo 35 de cm mai mica ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 70 cred.