| YahOOzOOp a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se tot musca de buza de jos cand este in preajma unei anumite fete?

Mi s-a intamplat acum 5-6 zile cand stateam cu gasca (eu, 3 fete si un baiat) si ne amuzam de diverse lucruri. Dupa ceva timp a venit si o alta colega sa stea cu noi si baiatul acesta se tot uita in ochii ei, ii zambea si se musca de buza de jos.Noua inainte ni se parea ca e ceva ciudat cu ei 2:isi zambeau, se priveau in ochi...chestii din astea.Acum sunt impreuna:))

Deci ce inseamna acest muscat al buzei de jos.

:))Am mai vazut pe candva facand chestia asta dar sa nu radeti:))

http://www.youtube.com/watch?v=9jArUdIQ9kw

Nu sunt un mare fan dar imi place cum arata:P

Deci dupa ce a aparut Selena Gomez pe scena(concertul a fost inainte sa recunoasca ca sunt impreuna desi presa banuia ceva)s-a muscat de buza de cel putin 6-7 ori. Exact ca baiatul pe care il cunosc eu:))

Ce sa insemne asta?:))Funda+vot la toate mesajele:X

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Ii place de aceea fata, si se gandeste cum ar fi daca s-ar saruta cu ea, si de aceea se musca de buza

| ionemik a răspuns:

Dacă îşi muşcă buza superioară înseamnă că este îngrijorat, uşor debusolat. Însă atunci când îşi muşcă buza inferioară, îţi transmite că este nebun după tine. Cel din urmă gest este un instrument al seducţiei. Şi "semnul" buzele întredeschise este un semn că îi place ceea ce vede...

| Raluca_2785 a răspuns:

http://www.eva.ro/......ide-1.html poftim asta te va ajuta sa iti dai seama. sper!