| CiuFix s.a luat de pokemoneala a întrebat:

Ce inseamna cand doua pers se uita la ceas in acelasi timp. si este fix?

Astept cat mai multe raspunsuri ca sunt ff curioasa!laughing

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu inseamna nimic. Sunt doar superstitii.

30 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic, e doar o coincidenta. Restul e superstitie.

nony
| nony a răspuns:

1000000000000000000 % te iubeste..yesssss..ai pus-o laughing

| Flav a răspuns:

Superstitie, coincidenta. Naspa, asteptai mai mult, nu?

| Psihoyounger a răspuns:

Coincidenta...

Psihoyounger

| SweetCandy a răspuns:

Ca te iubeste cineva, sau ca te iubeste cineva al carui nume(prima litera) ii corespunde in alfabet cu ora la care te-ai uitat...acum eu una...ma abtin daca este sau nu adevarathappy

| Puiutz a răspuns:

Va iubitzi smug. eee asa se zicelaughing. si eu stiu o gramada din asteabig grin. da uneori chiar imi place sa cred whistling. chiar daca nu sunt adevarate. straight face. dar uneori chiar e posibil. asa catva la sutawhistling laughing).
mai mai. poate ti-ai gasit alesu`;-" smug.

te pup:*

| Cryssy a răspuns:

Sincer, nu prea stiu...

| Bishop a răspuns:

Sincrnizarewinking

| DonGiovanni a răspuns:

Poi cica va iubiti da e o superstitie

| sorin a răspuns:

Ca sigur e fixlaughing Nu mai ca te iubeste sau v-a iubitii

| eek a răspuns:

Inseamna ca va faceti sperante degeaba..sau ca e pur si simplu o coincidenta..si e posibil ca 1 mil de persoane sa se uite la ceas in acelasi timp si sa fie ora fixa..si ce?

| Mo a răspuns:

Superstitie...cica va iubiti!

| alle529 a răspuns:

Eu am auzit ca daca te uiti la ceas si e fix baiatul pe care il placi te place si el sau te iubeste da` nu stiu daca chestiile astea is adevarate, eu zic ca nu apoi nu stiu.

| optimista_5827 a răspuns:

Daca te uiti la ceas la fix, te iubeste. acum nu stiu ce inseamna daca va uitati amandoi. ori va iubiti, ori va iubeste thinking

| annda a răspuns:

Ca vor sa stie cat e ceasul. big grin

| speranza24 a răspuns:

Ca va iubiti, se zice...

| petre_3712 a răspuns:

Pai numa se zicee ca va iubitii... eu spun ca amandoi suntetii plictisitiilaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre acele doua persoane, are ceasul inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca s-au sincronizat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, coincidenta and coincidenta big grin, superstitie and superstitie sa zica asa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca lea sosit timpul de a muri laughing
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca va plictisiti unul cu altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te iubeste da eu sincer nu cred in superstitii.Si mai stiu cateva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica t iubeste. da' nu stiu cat d adevarat este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic cic t ubeste..superstitielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti km e faza ca poti sa te uiti numai la si 59 si sa ai o relatie foarte buna cu cineva si
sa va iubiti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol unde am ajuns spart imi cer scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...cred ca te ubeste pers aia...kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic