| Magic a întrebat:

Am si eu o intrebare care suna cam asa:ce inseamna daca de o bucata buna de vreme cand ma uit la ceas este aproape mereu numai fix? astept raspunsuri.big grin

Răspuns Câştigător
| MiSskAt-xx a răspuns:

Am auzit la multe persoane: 'E fix devil Cineva ma iubesteee:X!' laughing Nu stiu cat de adevarat e, dar cu siguranta asta vrei sa auzi. Mai mult e intuitia, ceea ce a scris si fata de sub mine!:pe

6 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Se gandeste cineva la tine e clar ca cineva te iubeste si te doreste oriunde ar fi acea persoanalove struckCe frumos...love struck

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu ma uit cand e si un minut, nu stiu de ce, dar am parte numai de necazuri de la o vreme.

| diana a răspuns:

Inseamna ca ceasul este stricatlaughing kiss

| Ancutsa a răspuns:

Pai. te iubeste cineva love struck.
sau da. e stricat ceasul laughing de ramane la aceeasi ora, cum a spus diana.

| ☼loli☼ a răspuns:

Inseamna ca te iubeste cineva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intuitie=intelepciune, s-a creat un reflex, sa stii ca ochiul si creierul vede chiar daca nu constientizezi.