| L33tSpeak a întrebat:

Ce inseamna cand o fata ma tachineaza si atunci cand o intreb cat tine la mine,ocoleste raspunsurile si vorbeste altfel decat in mod normal"Dap,nup,naspi, dlagutule"?

5 răspunsuri:
| NatyAriana a răspuns:

Inseamna ca te place dar vrea sa ocoleasca subiectul pentru ca e frica de reactia ta!

| L33tSpeak explică (pentru NatyAriana):

Acum mi-a spus ca ii place de alt baiat, tine la mine ca la un frate si nu ma place cum o plac eu, acum ce fac? straight face

| NatyAriana a răspuns (pentru L33tSpeak):

Fi fratele perfect, ascult-o, da-i sfaturi, intelege-o si nu o plictisii! Asa poate o sa inceapa sa te placa. Bafta! :*

| D3yutsa a răspuns:

Ii place de tine love struck

| L33tSpeak explică:

Bun....Mai nou a zis ca ii place de un baiat si ca si el o place.Acum nu stiu ce sa fac, mie imi place de ea dar a zis ca o sa ii raman doar un frate, nu ma place cum o plac eu...