| YahOOzOOp a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se tot musca de buza de jos cand este in preajma unei anumite fete?

Mi s-a intamplat acum 5-6 zile cand stateam cu gasca (eu, 3 fete si un baiat) si ne amuzam de diverse lucruri. Dupa ceva timp a venit si o alta colega sa stea cu noi si baiatul acesta se tot uita in ochii ei, ii zambea si se musca de buza de jos.Noua inainte ni se parea ca e ceva ciudat cu ei 2:isi zambeau, se priveau in ochi...chestii din astea.Acum sunt impreuna:))

Deci ce inseamna acest muscat al buzei de jos.

:))Am mai vazut pe candva facand chestia asta dar sa nu radeti:))
http://www.youtube.com/watch?v=9jArUdIQ9kw
Nu sunt un mare fan dar imi place cum arata:P
Deci dupa ce a aparut Selena Gomez pe scena(concertul a fost inainte sa recunoasca ca sunt impreuna desi presa banuia ceva)s-a muscat de buza de cel putin 6-7 ori. Exact ca baiatul pe care il cunosc eu:))

Ce sa insemne asta?:))Funda+vot la toate mesajele

1 răspuns:
| TSO7 a răspuns:

Poate ca o place...dar si eu mai fac asta si fara motiv, de plictiseala sau daca am buzele uscate.