| Angelindeed a întrebat:

Ce inseamna cand visezi de mai multe ori ca o persoana foarte apropiata din familia ta e malefica, demonica?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ca in sinea ta asta crezi despre persoana respectiva.

| ibaal a răspuns:

Pai,fara suparare... poate chiar este... big grin laughing

| Veltorb a răspuns:

Contează strict de persoana care visează asta, dacă o persoană care poate citi aura celorlalți visează pe cineva din familia sa că e malefic de obicei e. Dacă e o persoană normală este de obicei ori impresia acelei persoane despre persoana visată ori stresul acumulat din cauza acelei persoane visate care se "revarsă".

| dd17 a răspuns:

Te uiti la prea multe filme horror