| gamingp41 a întrebat:

Ce înseamnă daca am visat o fata blonda, avea 16 ani ca mine și nu o cunosc? Faza e că m-am îndrăgostit de ea.Stau cu gândul numai la ea.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu o cunoști, s-ar putea să o întâlnești.
Este un vis premonitoriu. Creierul tău ți-a indicat ce să cauți.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Se spune ca atunci cand visezi o persoana si ii vezi fata, inseamna ca ai mai vazut-o undeva in viata reala. Se spune ca nu ai cum sa vezi fețe noi in vis, de asta de multe ori visam oameni dar fara sa le vedem fața. Daca zici ca te-ai indragostit probabil ai mai intalnit-o pe fata asta undeva in viata reala.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

A fost doar un vis, înseamnă că te gândești prea mult la ea.

| gamingp41 explică (pentru Andreeush):

Nu o cunosc! Cum sa mă gândesc la ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, deci tu zici ca nu cunoști fata aia. Dacă tu ieși acum în oraș și vezi oameni, subconștientul tău retine toate fetele oamenilor. De exemplu poți sa visezi un om la noapte pe care sa nu îl cunoști, dar sa îl fi văzut în oraș și asa subconștientul tău l-a reținut, dar tu sa nu îți aduci aminte.

| EternalTsukuyomi a răspuns:

Trebuie sa faci ce-a facut Nichita Stanescu: mergi pe strazi si o strigi, chiar daca nu ai habar cum o cheama. El asa a facut. happy

| sadrian46 a răspuns (pentru EternalTsukuyomi):

Da, era în stare binecuvântată atunci, cam beat.