| Princesssssss a întrebat:

Ce inseamna... daca eu cu el vorbeam prin mesaje si la scoala cateodata. dar acum el nu ma mai baga in seama. (mi-a zis ca ii place de mine si de vreo 2 ori " te iubesc ")?

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Nu ai menționat.Este iubitul tău sau sunteți prieteni apropiați?
Dacă te referi la relație, eu nu o numesc astfel. Dacă chiar te iubea cu adevărat, te căutamai mereu!
Rupe orice legătură cu el!

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Face pe indiferentu că să fi cu el.
Nu ştii faza? Face el pe indiferentu ca să-l bagi tu în seamnă, te face să-i simţi lipsa.