| IonutAndNoMore a întrebat:

Vorbesc cu o fata prin mesaje,e de la mine din clasa si imi place de ea,dar ea desi se da la mine prin mesaje si cand vorbim la telefon nu ma baga in seama la scoala, azi a fost ziua mea si de abia s-a ridicat sa ma pupe.nu mai stiu ce sa cred. face misto de mine sau ce?

Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Buna!
Probabil nu este pregatita sa-si asume responsabilitatea de a afisa relatia.
Nu cred ca face misto sau ca nu te place, ca altfel nu ti-ar fi scris mesaje.
Poate-i timida, poate n-are incredere in ea, poate se teme sa n-o ia in ras colegii... poate nici ea nu stie ce vrea.
Intreab-o!
Bine macar ca te-a pupat..niciodata nu poti sti ce-i in sufletul omului pana nu intrebi.

1 răspuns:
| Ionica9119 a răspuns:

Si eu prin SMS-uri, pe mess si la telefon pot sa o ard in vrajeli si sa ma dau la tine! Asta nu inseamna ca trebuie sa te si plac. Poate nu am ce face sau imi bat joc de tine.