| Cattalina a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat iti pune la mess tema aia cu inimioare si tot pune :X :* etc?laughing))))))))))))))

Răspuns Câştigător
| lila_7629 a răspuns:

Ca te placetonguedaca si u il placi ar trebui sa ii zici adica sa ii raspunzitongue cred ca este cea mai buna cale de a fi impreuna... daca u nu-l placi pur si simplu deconecteaza tema si zii sa nu-ti mai trimita pupic sper sa iti fie de folos commu meu:*

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Inseamna ca te placehappy. Dar sa ai grija sa ii raspunzi daca si tu il placi DOAR daca il cunosti! Cine stie ce oameni sunt in ziua de azi...big grin.

O zi frumoasa!

| Sabina_1904 a răspuns:

Isi bate joc de tine sau te place.

| Cookiee9712 a răspuns:

>Ori n-are ce face si se joaca
>Ori te place
>Ori vrea sa crezi ca te place ca sa iti bata joc de tinebatting eyelashes