| CoriiiXx a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca esti impreuna cu persoana pe care o placi puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Inseamna ca iubesti acea persoana si te consolezi singura spunandu-ti ca poate si ea te iubeste. Cel mai bine este sa actionezi, nu sa ramai inchisa in tine si sa te intrebi toata viata : "Oare ma iubea?" Funda? Te rog dulce! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nimic! k te-ai gandit intens la el si l0-ai visat!

| NatureSelf a răspuns:

Foarte bine faci, in vis nimeni nu se poate baga intre voi, existati doar voi doi, fara timp si limite. Daca in realitate nu, macar in vis sa fii mereu cu el.e fantastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca vrei mult sa fii impreuna cu persoana aia si creierul taue stresat si enervat de cat de mult poti sa te gandesti la aceeasi persoana happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te`ai gandit mult la acest lucru si tocmai de asta ai vista! sau poate o sa fiti impreuna, e un semn!>big grin