| Gabby6y6 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi persoana pe care o placi foarte des?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Inseamna ca simți un sentiment puternic pentru persoana respectiva.

| Victoria18 a răspuns:

Te gandesti la ea prea des... Asta e ca o fortare pentru creier... Il fortezi sa reproduca asta in vise.

| Turbo223 a răspuns:

Te gandesti la ea prea des, poate asta este motivul.Totusi noi nu visam neaparat lucruri la care ne gandim DES, daca de exemplu eu iti arat o poza cu un iepuras dar dupa tu toata ziua nu te mai gandesti deloc la el, tot sunt sanse ca tu sa-l visezi.