| DanyXhell a întrebat:

Ce inseamna daca visezi persoana care o placi?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la ea foarte intens...

| Afdsa a răspuns:

Superstiţii...

| ioana1704 a răspuns:

Absolut nimic. te-ai gandit mult la ea

| sherlock a răspuns:

Ca te gandesti foarte mult la eahappy, nu are nimic ascuns.

| Saya a răspuns:

Inseamna ca deja ai devenit obsedat de ea si e cazul ori sa actionezi ori sa renunti!happy

| CoquineNoire a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la ea,sau, in cel mai bun caz, ea se gandeste la tine!

| Stra1nul a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la ea. happy de obicei visezi chestiile la care te gandesti inainte sa dormi

| soby47 a răspuns:

Nimic. iti place de ea si ai visat-o... wow

| grumpzkatze a răspuns:

Ca te-ai gandit la ea inainte sa adormihappy

| tomamaria00 a răspuns:

NU INSEAMNA NIMIC! dar daca deja ai inceput sa o visezi...eu zic s ao intrebi daca vrea sa fie cu tine...nu stiu... parerea mea