| TudorFox a întrebat:

Ce inseamna daca visezi cam rar pe cineva de care iti place chiar daca te gandesti cam tot timpul la el/ea?

2 răspunsuri:
| SupMates a răspuns:

Nu conteaza cat de mult visezi o persoana, conteaza ce simti tu pentru ea big grin

| Dishka a răspuns:

Aici tine de psihic, iti faci tot felul de scenarii in cap iar inconștientul tau lucrează în timp ce tu dormi si astfel se derulează imagini cu persoana respectiva transmise în vise, nu conteaza ca e rar sau des, și nu există o explicație chiar logica pentru asta