| Lexiiss a întrebat:

Ce inseamna atunci cand il visezi pe baiatul de care iti place?

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Daca visezi baiatul care iti place, inseamna ca il iubesti cu adevarat, iti sta gandul numai la el si ai vrea sa fie langa tine permanent.
Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

18 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Inseamna ca te gandestimult la el...cum a spus ankashatonguein plus chiar u ai spus:il placi!

| Melody a răspuns:

Ca te gandesti prea mult la el? In "popor" se zice ca daca il visezi se gandeste el la tine.

| Anileda a răspuns:

Te gandesti prea mult la el.

| Loredana_4793 a răspuns:

Sa spunem asa - visul apare in tine, in miez de noapte, deoarece este o expresie a afectivitatii tale. In fapt, este o expresie a inconstientului tau.Este o manifestare a inconstientului, insa nu este o manifestare pura a inconstientului, ci una care este filtrata la randul ei. In fapt, se spune despre vise ca sunt realizarea unor dorinte intr-un plan simbolic, ca o compensatie la unele nerealizari, nevoie este resimtita ca fiind incapabila sa se exprime intr-un plan real si atunci este compensata ca atare. Sa spun asa stai mult cu gandul la el.Mai ales daca inainte de a adormi te gandesti foarte intens la el, atunci de asta il visezi.
Te Pup!

| CarmenR a răspuns:

Ai adormit cu el in gand

| FetitaAnonima a răspuns:

Ca il ubi mult!

| cristi11cristian a răspuns:

...inseamna ca IL iubesti laughing

| amc a răspuns:

Ca te gandesti mult la elwinking
sau poate el la tinethinking
nu stiu sigur:d

| username_8290 a răspuns:

Ca te gandesti al el. eu visez exact lucru la care ma gandesc intens in ziua aia, respectiv pe,, el "

| TeREe a răspuns:

Dac il vad pe baiatu care i pal inseamna ca ne iubim

| butterflyyy a răspuns:

Ca o sa fiti impreuna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca l-ai visat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o vorba ca daca visezi pe cineva, persoana aceea inainte sa se culce s-a gandit la tine. Eu spun ca il visezi pentru ca te-ai gandit la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de un baiat picioaie ce sa fac picioaie?
are cineva o idee picioaie? mi-e ficata picioaie ce sa fac picioaie ajutor picioaie
e vrum pui care sa ma ajute picioaie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna ma cheama cristina si va rog spuneti-mi si mie daca visez o vedeta de care imi place cum ar fi justin bieber si nu are cum sa se gandeasca la mine deoarece nici nu ma cunoaste? ce inseamna? va rog suneti-mi si mie!

| lollix13 a răspuns:

Ca il placi foarte mult si iti sta tot timpu gandu la el ...si poate se gandeste si el mult la tine...happy

| Dulce_Fetitza_1998 a răspuns:

Pai cred ca il iubesti cu adevarat....si te gandesti mereu la el...de asta il visezi..si poate si el se gandeste la tinekiss.

| Dulce_Fetitza_1998 a răspuns:

Inseamna ca il iubesti cu adevarat!