| tortoon03 a întrebat:

Ce inseamna fundita? imi puteti spune?(multumesc)

3 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Fundita o dai celui care a dat cel mai potrivit raspuns pentru intrebarea ta

| AnneMarri a răspuns:

1. ce-i fundita?
- raspunsul cistigator la o intrebare.
- este un fel de premiu care se ofera pentru raspunsul considerat cel mai folositor de userul care a pus intrebarea
2. cum se da fundita?
- pui o întrebare si primesti mai multe raspunsuri
- in dreptul fiecarui raspuns apare o funda gri pe care, daca apesi, se face portocalie
- tu alegi raspunsul cel mai folositor si apesi pe funda din dreptul lui
- pe ecran iti va aparea o casuta in care va scrie : „esti sigur ca vrei sa alegi acest raspuns ca fiind cistigator?" si tu apesi pe „da"
cine primeste fundita, primeste si 100 de puncte love struck

| LoveSunshine069 a răspuns:

Fundita se ofera unei singure persoane care iti raspunde la o intrebare... apare in dreapta o fundita la fiecare persoana care-ti raspunde, asta inseamna sa alegi raspunsul cel mai bun=fundita. happy Cred ca te-am ajutat. happy