| emyly00 a întrebat:

Ce inseamna iubirea pentru tine big grin?

5 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Pepsi,cola,hamburger,calculator,dulciuri,somn,gogosi,sport,football,trolling.

| RenataG a răspuns:

Iubirea.iubirea este un sentiment frumos..si nu hotaram noi cand se intampla..va spun doar un lucru... iubirea este cel mai frumos lucru de pe pamant.dar si cea mai dureroasa.

| Brâncuşi a răspuns:

Buna emiliahappy, daca nu ma insel...Asa pai pentru mine iubirea este cel mai frumos dar de Dumnezeu si o fantezie uriasa...In iubire nu exista varsta si iubirea trece prin stomac..Merita sa ai un prieten si sa fi happywinkingUneori, Viata-i grea, da trecewinking

| Nayuky a răspuns:

Totul,in jurul ei se invarte intreaga mea viata.Nu ai nevoie de daruri sau de gesturi de afectiune exagerata, iubirea poti sa o citesti in ochiilui/ei.Nu spun ca nu este nevoie de gesturi de afectiune, insa nu exgerate, uneori si o privire e suficient.O imbratisare valoreaza de mii de ori mai mult decat o mie de saruturi date sau primite din obisnuinta.E suficient sa ii strang mana mai tare sau sa te uiti in ochii lui/ei.Cineva care iubeste o persoana nu ii poate spune cu usurinta, o sa se panicheza sau o sa se inroseasca.E greu sa te uiti in ochii persoanei pe care o iubesti si sa ii spui ca o iubesti, vei incerca sa ii ocolesti privirea, insa nu e nevoie sa o spui de mi de ori, o data e suficient.

| SoDraW a răspuns:

Un sentiment de atașare.