| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Ce inseamna LOL? laughing Stiu ca inseamna ceva gen absurd. Dar mai pe inteles, ce inseamna el de fapt? Fundoi gras.

7 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Lol = Laughing Out Loud
sau Lots of Laughs
mii de rasete, m`ai facut sa rad... ceva de genu

| Love4ever.EU a răspuns:

LOL, scris şi Lol, prescurtare de la expresia engleză "laugh out loud", multe râsete, este un termen argotic folosit pe Internet pentru a exprima în scris hohotele de râs.

LOL mai poate să însemne şi Lots Of Laughts sau a Lot Of Laughing

| NDY a răspuns:

Laughing out loud rolling on the floor

| Adddddddddda :-x a răspuns:

Un fel de amuzament. sau cum se zicea la un momentdat dăăă. sau am mai auzit ceva de genu care este foarte stupid laughing ca lol ar mai insemna si la o laba oh go on dar na. depinde parerile sunt diferite

| DDM a răspuns:

Laughing Out Loud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lots Of Laugh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inseamna in Romania "la o laba"