| TheMan_5825 a întrebat:

Ce inseamna o prietenie adevarata? happy

Răspuns Câştigător
| Agradável a răspuns:

O prietenie poate fii definita an multe cuvinte, dar se ajunge an acelasi punct.Ca cineva sa ati fie prieten anseamna sa tina la tine, sa aiba ancredere an tine, chiar daca al, o, trezesti la miezul nopti sa al antrebi cu ce ar trebui sa te anbraci la intalnire, sa fie bucuros ca te poate ajuta si sa ati dea un sfat, o sugestie an acca privinta.sa te ajute la nevoie, sa ati spuna cand gresesti, sa poti plange pe umarul sau, sa nu te tradeze, sa te anbratiseje atunci cand ai nevoie.

O ZI BUNA!

7 răspunsuri:
| mikilooooooooo a răspuns:

Incredere, respect, buna vointa si mai sunt multe dar intelegi tu.
pa-pa

| LastWord a răspuns:

O prietenie adevarata.inseamna sa ti la cineva si sa simti nevoia de a-l ajuta in momentele mai dificile, si cealalta persoana la randul ei sa faca acelasi lucru pentru tine. Sa te bucuri de succesele celui pe care il numesti prieten adevarat si sa va iertati reciproc toate greselile. Persoana care zice. gen : "Da vezi, ca mi-ai zis nu stiu ce si poate imi vine chefu si le zic la toti ce mi-ai zis " si bla bla bla chatterbox straight face sau ceva de genu...pentru faze ca astea nici nu merita sa fie in categoria de amici. thinking dupa parerea mea happy

| ChishyyAlle a răspuns:

Prietenia este foarte importanta si poate fi definita in multe cuvinte.Prietenia este o armata a vietii care poate distruge orice obstacol.Prietenia este aceea cand tine cineva la tine, sa aiba incredere in tine, chiar daca il, o, trezesti la miezul nopti sa al intrebi cu ce ar trebui sa te inbraci la intalnire, sa fie bucuros ca te poate ajuta si sa ati dea un sfat, o sugestie an acca privinta.sa te ajute la nevoie, sa ati spuna cand gresesti, sa poti plange pe umarul sau, sa nu te tradeze, sa te anbratiseje atunci cand ai nevoie.

| Teodora_6780 a răspuns:

Nu existalaughing

| shnel a răspuns:

Hmmm... o pritenie adevarata. inseamna sa aveti increderei in voi...sa fiti uniti.sa nu va certati pe fete. da oricum o prietenie nu tine la nesfarsitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietenie adevarata ha mai facut sa radlaughing scuze dar eu nu cred in asa ceva am luat prea multe tepe de la asa zisi mei prietenisad