| Anonim3222222 a întrebat:

Ce inseamna pariul la fotbal de tip Hat-Trick? pe internet am vazut ca inseamna:acelasi jucator sa nu inscrie 3 goluri consecutiv.Am pus un bilet si la un meci s-a terminat 0-3 si golurile au fost inscrise de jucatori diferiti si imi arata ca pariul este pierdut de ce?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Eu, de obicei, ca sa fac cota 2 aleg ori meciurile "sigure" din acea zi. Acestea pot fi din fotbal, tenis, snooker, darts, handbal sau baschet. Le joc, in functie de caz, solist sau 3+ sau alte asemenea tipuri de pariuri. La fel te sfatuiesc si pe tine sa faci. In ligile inferioare, la amatori sau la tineret, peste 2.5 goluri la cota de 1.30 este pomana. Ma rog, sunt multe "strategii" pe care le-am observat eu de cand joc la pariuri. De asemenea, am echipele mele etapa de etapa pe care le joc. Legat de ce ai scris tu, cartonasele rosii sunt loterie. 4-5 meciuri cu 1-4 goluri sau doua meciuri psf x sunt destul de bune. Te-as sfatui sa joci psf x-urile in campionate in care nu se dau chiar atat de multe goluri (Romania, Grecia, Franta). De asemenea, urmareste echipele astea etapa de etapa pentru ca sansele sa castige sunt foarte mari. Daca nu solist, macar un 1X sau X2, Pauza sau Final sau la goluri le poti juca. Echipele sunt: City, United, Bayern, Dortmund, Steaua, PSG, Olympiakos, Rijeka, Dinamo Zagreb, Gent, Juventus, Ludogorets, Rosenborg, Zenit, Sahtior, Dinamo Kiev, Salzburg, Benfica, Porto, Sporting, Fenerbahce, Celtic, TNS, Anderlecht, Basel, Ajax, PSV, Feyenoord, Real, Barcelona, Atletico Madrid (sigur am uitat cateva). De asemenea, campionatele Elvetiei, Austriei, Irlandei de Nord, Tarii Galilor, Germaniei, Spaniei, Olandei sunt campionate de goluri. Pariul "Minim 1 set" la tenis este, la fel, unul foarte bun. Bafta.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Hat-trick insemna, la origini, atunci cand acelasi jucator marca 3 goluri consecutive. In zilele noastre, este considerat ca un jucator a reusit un hat-trick in momentul in care a marcat 3 goluri in acelasi meci, indiferent daca ele au fost consecutive sau nu. Nu cumva tu ai pariat ca se va da hat-trick in meci? Adica un jucator sa marcheze 3 goluri. Daca pronosticul tau are o cota mare, peste 10, atunci despre asta e vorba.

| Anonim3222222 explică (pentru AFR81):

Salut Adrian, am vazut ca te pricepi la pariuri, imi poti spune te rog cum pot sa obtin mai usor o cota de 2 la fotbal? sa incerc sa pun 2 meciuri de psf x cu cota de 1.50 1.50 sau sa incerc sa pun 3 meciuri in care nu se dau cartonase rosii cu cota de 1.30 sau 4-5 meciuri cu 1-4 goluri cu cote de 1.20?

| AFR81 a răspuns (pentru Anonim3222222):

Eu, de obicei, ca sa fac cota 2 aleg ori meciurile "sigure" din acea zi. Acestea pot fi din fotbal, tenis, snooker, darts, handbal sau baschet. Le joc, in functie de caz, solist sau 3+ sau alte asemenea tipuri de pariuri. La fel te sfatuiesc si pe tine sa faci. In ligile inferioare, la amatori sau la tineret, peste 2.5 goluri la cota de 1.30 este pomana. Ma rog, sunt multe "strategii" pe care le-am observat eu de cand joc la pariuri. De asemenea, am echipele mele etapa de etapa pe care le joc. Legat de ce ai scris tu, cartonasele rosii sunt loterie. 4-5 meciuri cu 1-4 goluri sau doua meciuri psf x sunt destul de bune. Te-as sfatui sa joci psf x-urile in campionate in care nu se dau chiar atat de multe goluri (Romania, Grecia, Franta). De asemenea, urmareste echipele astea etapa de etapa pentru ca sansele sa castige sunt foarte mari. Daca nu solist, macar un 1X sau X2, Pauza sau Final sau la goluri le poti juca. Echipele sunt: City, United, Bayern, Dortmund, Steaua, PSG, Olympiakos, Rijeka, Dinamo Zagreb, Gent, Juventus, Ludogorets, Rosenborg, Zenit, Sahtior, Dinamo Kiev, Salzburg, Benfica, Porto, Sporting, Fenerbahce, Celtic, TNS, Anderlecht, Basel, Ajax, PSV, Feyenoord, Real, Barcelona, Atletico Madrid (sigur am uitat cateva). De asemenea, campionatele Elvetiei, Austriei, Irlandei de Nord, Tarii Galilor, Germaniei, Spaniei, Olandei sunt campionate de goluri. Pariul "Minim 1 set" la tenis este, la fel, unul foarte bun. Bafta.