| VladAkaNeymar a întrebat:

Am o intrebare legata de pariuri sportive la fotbal. Daca am pe bilet un meci dintr-o cupa, din Italia si am pus sub 2, 5 goluri, iar dupa 90 de minute s-a terminat 1-1, apoi dupa prelungiri gazdele au castigat cu 2-1, cum se ia in considerare? Dupa 90 de minute sau 120?

5 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Depinde si la ce agentie de pariuri bagiwinking. La unele se ia in considerare primele 90 minute la altele tot meciul, chiar si daca se ajunge la penaltiuri happy. Zi-mi agentia la care pariezi prin mesajwinking si o sa iti zic big grin

| Sn1p3r a răspuns:

Ai castigathappy
Funda?

| YuliaNhO a răspuns:

Doar primele 90 de minute se iau in considerare

| VladAkaNeymar explică (pentru YuliaNhO):

Ca pe net scria tot meciul, cu tot cu prelungiri si ma speriasem.Sti tu sigur?

| robady a răspuns:

Eu stiam ca se ia in considerare pana in minutu` 90.

Dar pana la urma ce conteaza, tu ai pus sub2, 5. Iar 2.5 inseamna 3. In meciul tau nu s`au dat mai mult de 3 goluri. Ai fost la limita.
Ai luat biletul!