| Gheorghe_Marius_1993 a întrebat:

Salut TPU, daca am un bilet la fotbal la sub 2.5 goluri si o echipa nu s-a prezentat la meci si a castigat cealalta cu 3-0 la masa verde am pierdut biletul?
Dau funda pentru raspuns.
Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In asemenea cazuri ai cota 1, respectiv iti primesti banii jucati pe acel meci.

| Gheorghe_Marius_1993 explică (pentru Ioandelasal):

Dar imi scade si cota totala?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Gheorghe_Marius_1993):

Sigur ca iti scade cu ceva fata de ce ai fi putut obtine daca era pronosticul pus de tine dar mai putin daca nu era acela.

| Mihail2020 a răspuns:

Pe meciul actual (daca ai toate meciurile jucate infara de un meci ca sa anulat din nu știu ce motive) o sa ai cota de 1 la meciul respectiv.

Iar pe Biletul respectiv daca ai castigat la celalalte meciuri iti ei bani pe el (cota de 1 ei daca nu se prezinte echipa/anulat meciul).
Iti scade dar nu cu mult (doar pe acel meci iti scade). (pe meciul respectiv luai...x acum ei 1.