| oannabomboana a întrebat:

Ce inseamna pedofil. Concret.

Răspuns Câştigător
| RoseNightmare a răspuns:

Pedofil este acea persoană care suferă de pedofilie. Pedofilia este o tulburare psihologică în care un adult sau un adolescent spre faza finală a vârstei adoleşcentine experimentează o preferinţă sexuală pentru copii de vârste prepubescente.

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

O persoana care se da la cineva mult mai mic( la varsta)

| Muflă a răspuns:

Adică îi place să f*tă copii.

| TeddyAn a răspuns:

Barbat ce intretine relatii sexuale cu minore

| PurePoison a răspuns:

Poi pedofil este un om (adult) care abuzeaza sexual de copii (de minori).

| CocuUu a răspuns:

Atracție sexuală față de copii.

| Lala20 a răspuns:

Un om este numit pedofil atunci cand "se da", sau mai degraba prefera copii mici (stii tu un ce sens), copii minori, desi el este om matur, sau asa s-ar presupune! Nu-ti doresc sa dai de unul! Funda?

| alexb0y1998 a răspuns:

Om mare ce f**te copii rolling on the floor)))))) deci handicapat asexual distrus rolling eyes

| Bluefang a răspuns:

Persoana care are ca orientare sexuala copii adica ii place sa faca sex cu copii.

| XOXO_8633 a răspuns:

"pedofilie"=atractie sexuala fata de copii."pedofil"=persoana care manifesta inclinatii de pedofilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedofil este acela care este major si are relati sexulae cu un minor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut un troll si nu gasesc. Toti trollii sa vina la mine!

| Deyutza81973 a răspuns:

Adica o persoana majora intretine relatii sexuale cu o pers. minora.