| Anturaj a întrebat:

Ce inseamna pedofil si incult?

Răspuns Câştigător
| ROX_5276 a răspuns:

Pedofil- care manifestă înclinații de pedofilie,iar pedofilie inseamna Atracție sexuală față de copii.
Iar incult inseamna persoană care are o lipsă de cultură elementară, om necultivat(needucat, instruit)

5 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Pedofilul este acea persoana care se da la copii iar incultul este persoana care nu are cultura.
winking

| DoOdO a răspuns:

Pai...pedofil inseaman sa te dai la copii si incult inseamna ca nu stii nimic gen analfabet

| Perfeculsimplu a răspuns:

Pedofil = atunci cand un barbat, o femeie are relatii sexuale cu un minor. Incult= e o persoana fara inteligenta
.

| AnotherWayToDie a răspuns:

Pedofil inseamna persoane adulte ce intretin relatii sexuale cu copii sub varste de 18 anihappy si incult inseamna un om neinvatat, fara scoala, prosthappy fundita?puppy dog eyes

| claudiu12_9253 a răspuns:

Pedofil=cel care violeaza copiiilaughing)))))))))))
incult=cel mai putin destept...sau mai mult