| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pitzipoanca? Doar oamenii inteligenti sa raspundawinking

Răspuns Câştigător
| valyalexia a răspuns:

O fata plina de fita, arfe si fiuri de buftea care este cu nasu pe sus si crede ca nimini nu mai este ca ea.smugsmugsmugam trecut testulhappy?

4 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Pe TPU numai oameni inteligenti sunt mai laughing :p

| Pyssaa a răspuns:

De aia care se **** si e proasta laughing
inteligento care esti laughing

| Lucky9441 a răspuns:

Pitipoanca e genul de fata care nu`si vede capu` de fite, ce asculta manele, si alte melodii deocheate, umbla cu "mii" de baieti, rujata mereu, fardata excesiv, cu buzele pline de botox, etc. Sper ca ti-am definit bine cuvantul pitipoanca.

| Metaler a răspuns:

O pitipoanca este o fata ce asculta manele sau toate genurile de muzica si dupa neaga acest lucru, sau o fata care isi face poze ca o obsedata si scrie ca ne iubejte in care apare cu ochlari de soare sau pe langa graffuri...cam asta ebig grin