| 4827 a întrebat:

Ce inseamna sa fi adolescent? cel mai frumos raspuns primeste funda :*

3 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Op erioada avietii in care nu luam in considerare toate optiunile de a actiona! Si eu sunt adolescent si vreau sa fac cat mai multe tampenii si sa am ce le povestii copiilor, prietenilor, parintilor mei cand termin clasa a 9a!

| fuzzer a răspuns:

Adolescent= naiv, de cele mai multe ori, destept in putine situatii, dar totusi ambitios cu gandul de a tinti tot mai sus.

Prin aceasta adolescenta fiecare putem intelege ce vrea, altii libertate, altii, mai multe responsabilitati.

O data cu aceasta varsta, sigur invatam mai multe, lucruri mai mult sau mai putin eficiente, ce ne definesc ca si personalitate.

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Simplu. Traieste si ai sa vezi!