| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi Dragostea? Cel mai frumos raspuns primeste Funda! :*

Răspuns Câştigător
| syos007 a răspuns:

Pai dragostea este ceva de nedescris in cuvinte, este ceva PUR. Funda? love struck

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intrebare tipica pizdulicelor de 12 ani.Tie nu ti-au crescut bine flocii dintre picioare si vorbesti de dragoste.
Deja a inceput sa devina enervant cuvantul asta, imi vine sa borasc de cate ori il vad sau aud.Si nu de alta, dar n-are cine sa-mi curate voma imprastiata de pe closet.

| Deaad a răspuns:

Asta inseamna pentru mine dragostea:https://www.youtube.com/watch?v=wwuWHIl5XJs

Răspuns utilizator avertizat
| deliqventa13 a răspuns:

Dragostea nu poate fi explicata.Dar e cel mai frumos sentiment