| stefyk97 a întrebat:

Ce inseamna sa fi interesant la varsta adolescentei?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa fii original.

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Eu cred că a fi interesant la vârsta adolescenţei înseamnă să te remarci prin naturaleţe, talent, să fii original şi să-ţi pese de viaţa ta. Depinde şi pentru cine vrei să fii interesant. Dacă eşti printre oamenii care cred că a fi interesant se rezumă la sex, alcool şi droguri, este mai greu să fii interesant fără să nu te distrugi.
Numai bine!
Pumpkin Pie

| andragrigoras2000 a răspuns:

Multe lucruri!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Varsta copilariei-a dansa si sa te lauzi singuralaughing
varsta adolescntei-a avea talent la ceva, a aduce lucruri, informatii noi.
funditzzza?big grin