| bibi_1859 a întrebat:

ce inseamna un zambet pentru tine?

Răspuns Câştigător
| fsorin96 a răspuns:

Depinde de la cine vine.In general sumbetele "imi alimenteaza sufletul".Imi place sa ii fac pe oameni sa zambeasca, iar atunci cand reusesc privesc zambetele lor ca pe mici victorii, adica sunt o raza de speranta. Daca toata lumea ar zambi tot impul si ar uita de stresul zilnic lumea ar progresa mult mai mult.(parerea mea).

7 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Implinire. Pentru ca am facut pe cineva sa se simta mai binehappy

| SufletAcadelicit a răspuns:

Un zâmbet, pentru mine, ce înseamnă?
Dacă acest zâmbet vine de la o persoană dragă, înseamnă susţinere, înţelegere, compasiune, dragoste,, înseamnă că totul va fi bine.
Dar dacă acel zâmbet vine de la o persoană necunoscută reprezintă un gest sincer şi cald, şi vine de la o persoană lipsită de inhibiţii.
Mă rog, mai sunt şi alţi oameni care-ţi zâmbesc cu indignare, cu intrigă, sarcasm, egoism, etcetera. Înţelegi ideea :đ

| LoveAgain a răspuns:

Nu inseamna un lucru anume poate sa insemne multe depinde cand este pus si cu ce fel de intentii happy

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Un zambet este ceva frumosbig grin:X

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Sa-mi indice ca acea persoana foloseste pasta d dintilaughing

| Arad_Mihai_1976 a răspuns:

Un zâmbet este drumul cel mai scurt dintre două suflete!

| Arad_Mihai_1976 a răspuns:

Un zâmbet este floarea sufletului!