| alisalisa a întrebat:

Ce intelegeti din notiunea de libertate?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu inteleg prin liberate, drestul meu al ta, al fiecarui om sa fie liber, sa poata sa-si exprime opiniile liber, adica sa nu ai restrictii in anumite lucruri care trebuie sa le faca.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi se pare ca insusi cuvantul atunci cand il pronunti deja te umple de fericire si de multumire pentru cei care au murit pentru ca noi cei de azi sa avem voie sa urlam in gura mare ca "eroii nationali sunt niste nobady". Citez un conational crescut pe Campia Messagerianabig grin

| Victoria a răspuns:

Libertatea este dreptul de a-ti alege singur destinul.

| Zodiac a răspuns:

BarbieGirl +1.

Peace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca pot sa fac ce vreau eu atata timp cat nu incalc legeabatting eyelashes.
Cam asta inseamna pentru mine.