| Onetwthree a întrebat:

Ce intelegeti prin "te iubesc"?

Răspuns Câştigător
| floaredetrandafir a răspuns:

Cand spun te iubesc imi exprim sentimentele tot ce simt eu mei frumos pentru persoana respectiva...
e cel mai fumos lucru sa iubesti pe cineva

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca zici tu...

| maryana5 a răspuns:

Tin la tine?! raised eyebrows

| Slavic a răspuns:

Cuvantul te iubesc a fost inventat cu foarte multi ani in urma de o persoana care a incercat sa isi exprime iubirea fata de o alta persoana dar fiin prea complicat de a arata dragostea au fost toate adunate intr-un singur cuvant TE IUBESC

| ExpertHost a răspuns:

Dar tu, ce nu intelegi? big grin

| Sniper a răspuns:

Daca vine din inima, se simte, nu se poate intelege nimic.
Daca nu vine din inima si este spus doar de acoperire sau de plictiseala, atunci e doar o simpla vorba. "Ca sa nu se adoarma"

| any007 a răspuns:

Spun foarte rar te iubesc.are o semnificatie prea mare pentru a fi spus ca o poezie.

| Onetwthree explică:

Ce nu inteleg? pai eu inteleg am vrut sa aflu parerile voastre draga.
ExpertHost!winking

| drg1994 a răspuns:

Eu prin cuvantul TE IUBESC inteleg fericire, iubire, implinire, suferinta. Cam atat este un lucru foarte frumos sa iubesti si mai ales sa fi iubit dar te rog ia id meu drg_ciprixvaly_9 si mai vrb ca-mi place tema pa sall pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@fanatick nu stiu cine ti-a dat stupid, dar eu nu ma indreptam departe de al tau raspunswinkingwinking Sa sti ca ai dreptate(bine ca sti, doar esti intelegent/a) unii zic te iubesc fara sa tina cont ca acest cuvant trebuie rostit doar persoanelor la care tinem cu adevarat si pentru care am face multe compromisuri.
Cand vad colegi de ai mei care nu ies din te iubesc toata ziua, si apoi baiatu` se duce pe hol si se tine dupa curul alteia, si cand intrebam daca tine la ea, zice ca doar se freaca si elrolling on the floorrolling on the floor).