| mikuta a întrebat:

Ce intelegeti voi prin "vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~" dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Ceea ce eu iubesc vreau sa ramana al meu ceea ce tu iubesti sa ramana altau. ceea ce iubim noi toti.sa fie numai al nostru

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Presupun că e un status care mie personal nu-mi sugerează nimic din moment ce e copiat şi-l vei mai găsi la alte n persoane dar pe lângă asta presupune faptul că aceea persoană e posesivă poate geloasă. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult, foarte mult egoism şi autorul dă dovadă că este analfabet thinking