| CataLoveBasket a întrebat:

Ce isi doresc fetele de ziua lor?

Răspuns Câştigător
| xMădălina a răspuns:

Bună. Păi acum depinde de persoana dar de obicei nu suntem asa de superficiale si nu ne dorim neaparat cadouri scumpe, ceva daruit din suflet e suficient. Daca vrei neaparat o idee de cadou poti sa ii cumperi niste accesorii [geanta, bratari, cercei, coliere ] sau poti sa ii daruiesti un cadou personalizat de exemplu o pernuta cu o poza speciala pentru ea sau un calendar cu poze, sau ai putea sa cumperi un ursulet foarte fluffy. Succes.

2 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Orice vine din suflet. O bratara, un lantisor. Un ursulet de plus. O floare. Orice. Bafta!

| teodor33 a răspuns:

Sa mor daca stiu! se eu am vrut sa iau ceva dar n-am avut bani. presupun ca niste flori, bratari machiaje, etc.