| Bogdan_1579 a întrebat:

Ce isi doresc fetele cel mai mult?

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Bling-blinguri laughing

| LiveYourLife a răspuns:

Sa aiba parte de un baiat care sa le iubeasca cu adevarattongue

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Sa fie apreciate exact asa cum sunt, sa fie aparate si ajutate indiferent daca au dreptate sau nu si sa nu fie niciodata comparate cu alte fete.

| victor1k a răspuns:

Ce fete doresc ce-ati spus voi mai jos? Mai exista aceste fete? Cum ziceti voi. Ce vor fetele? Dupa cate-am vazut eu, ele vor instrumentul de manevrat. masina. casa. bani, nimic nu strica.

| Babushka a răspuns:

Sa fie frumoasa
sa aiba incredere in ea
sa iubeasca
sa fie iubita
sa fie respectata
sa fie fericita
sa ii fie laudata frumusetea
sa fie acceptata asa cum e ea
cel de langa ea sa fie fidel

| ederaionela a răspuns:

Sa aiba un baiat musculos si care sa le protejeze sa aiba o casa de vis si multi bani respect si o basina decapotabila x6 sau x4 tongue

| uuSexi a răspuns:

Baiatul care sa ma iubeasca cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poveste de dragoste sincera, cu iubire, intelegere, respect si tot asa. Dragoste pura, o cariera si o viata de invidiat.

Cel putin asta imi doresc eu.