| anonim_4396 a întrebat:

Ce joburi sunt platite la zi? Gen daca vreau sa lucrez o saptamana sa fac niste bani?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ar fi agentii pentru plasarea fortei de munca atunci poti fi platit la zi in rest nu e nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Munca in agricultura este platita la zi, cat si cea de la gradinile de fructe si legume.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci curat la cineva acasă. A dat Werner decret. Cum se termină ziua, îți dă cel ce te-a angajat vouchere de 15 lei cu care poți să îți cumperi jhaleală.