| Dek a întrebat:

Daca ma place 40% ii bine? Mai exact as putea s-o intreb daca vrea sa fie cu mine sau ma place ca pe un prieten? Funda:X

Răspuns Câştigător
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Poate ca e mai timida, de aia o zis asa happy
Mai bine mai vorbesti cu ea, mergi cu ea la un suc etc si astepti momentul potrivit pentru asta.
Poate o intrebi prea devreme si ea refuza { inima franta broken heart }
Asa zic eu, dar tu faci cum vrei happy
Numai bine... Pupici :*:*
Inna; x

1 răspuns:
| alexaaa a răspuns:

Si daca te-ar placea 25-30% tot ai putea sa o intrebiwinkingdoar asa vei afla daca vei afla daca vrea sa fie cu tine, sau te vede doar ca un bun prietenwinking