| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu ce subiecte sa deschid cu el :-s.

Imi puteti da niste exemple.

4 răspunsuri:
| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

Incearca sa il prinzi cand face o chestie tampita, incepe sa razi, apoi comenteaza pe tema asta. De aici vei stii singura ce sa discuti. Fa asta in fiecare zi si va veni el singur la tine.
Sper ca te-am ajutat! happy

Răspuns utilizator avertizat
| OOOOPppppssssss a răspuns:

Pai filme,muzica, scoala, profesori, intreaba-l ce ii place ce nu ii place, in fine subiectele de discutie or sa vina de la sine.

| Pse a răspuns:

Gandeste-te la activitati comune si vorbiti despre asta, apoi dezvolti si vei vorbi tot mai mult cu el.