| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Ce laptop sa-mi cumpar : Laptop SONY VAIO 15.5 EH2D1E/W W7H Alb sau Laptop HP ProBook 15, 6 4530s LW862EA Argintiu? Ce ar trebui sa ma determine ca sa aleg laptopul potrivit? happy Cine ma ajuta primeste funda.tongue

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna! pai, eu zic ca iti iei laptopul preferat, dar te uiti mai mult la performanta sa.alege-l pe cel mai performant,adica ce RAM ARE,ce memorie, ce placa, hard.etc.

| roliviu a răspuns:

Eu iti recomand unul din laptopurile de aici http://electronics-online.ro/category/laptopuri-tablete/notebook-laptop/,am luat unul acum cateva zile si sunt foarte multumit.