| john_8889 a întrebat:

Salut, am un laptop HP 15.6" ProBook 4530s Core i3, am instalat windowsul 7 pe 64 am intrat pe siteul HP unde sunt driverele laptopul si nu stiu pe care sa le instalez, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| 5IrOK a răspuns:

Http://h20000.www2.hp.com/......eIndex.jsp
te duci la linkul acesta
si descarci audio
de le grphics il iei al2-lea
de la network il iei primul si al 10-lea(cel pentru lan dar poate are windows)

| john_8889 explică (pentru 5IrOK):

Mersi frumos

| 5IrOK a răspuns (pentru john_8889):

A mers?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca DriverPack. Acolo ai toate driverele necesare.

| r3ally a răspuns:

Descarca HP support assistant si iti face el toata treaba laughing

| 5IrOK a răspuns:

Scrii pe google HP probook 4503s te duci la primul rezultat si scrie aclolo select your product si dai clic pe cel din mijloc apoi selectezi windows 7 professional 64 biti
iar apoi din lista cu drivere sa iei bios daca vrei sa faci update
audio
de le graphics sa iei ati video driver and control panel(cel din 2012 in mijloc)
si mai trebuie sa iei driverul de wireless acolo zic sa il incerci chiar pe primul
te-am ajutat?