| abydeea a întrebat:

Am un laptop Sony Vaio, ce mi-ar trebui ca sa am internet pe el? 'Cartela internet' e buna?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi numai cu cartela nu ai ce face.Mai ai nevoie şi de un modem, fie el wirleness(Orange, Vodafone, etc) sau cu cablu(RDS, UPC, etc), un abonament încheiat cu furnizorii de servicii sau după caz cartela şi modem şi apoi după instalare vei avea internet.Succes

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Daca nu ai acoperire 3g in zona, nu e bun internetul de la vodafone(sau de la oricare operator). O sa ai viteza mica la internet daca nu ai acoperire 3G.

| SnicK a răspuns:

Modem de la vodafone.

| Edy1995 a răspuns:

Eu cred ca 'Cartela internet' e buna pentru orice fel de laptop numa sa ai semnal bun unde stai sau unde o folosesti.