| firstboy a întrebat:

Ce le plac ceva baietii directi adica care spun ceva in mod direct sau cei care le cuceresc in timp inima?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Adică, învață să scrii și să te exprimi așa cum trebuie.

| Morphines a răspuns:

Doamne cum ai putut scrie. N-am înțeles nimic, m-ai purtat într-un carusel întorcându-mă și răsîntorcându-mă pe toate părțile. Serios, mai concis, mai punctual, mai clar! Dacă ești direct nu înseamnă că nu poți să cucerești pe cineva. Dacă nu ești direct, nu înseamnă că vei face acest lucru.

| Sebastian1996 a răspuns:

In mod direct.

| firstboy explică:

A fost greseala mea de spealing si acum am observat...

| Chupulix a răspuns:

Depinde. Mie nu-mi place sa fie nici prea directi, dar nici prea muti. Undeva a mijloc. big grin