| Happyjump a întrebat:

Ce le mai place baietilor la fete in afara de tate si c*r? Sau numai atât le place?

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Creierul, caracterul, personalitatea

| neutrino a răspuns (pentru DNSK):

Intr-adevar, este inegalabil un compliment de genul : " iubito, ce creier frumos ai!"

| DNSK a răspuns (pentru neutrino):

De ce vrei sa pari tu smecher cand de fapt ai inteles la ce m-am referit? pana la urma sa nu uit pe ce site sunt, nu? zi faina

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocurile cit mai inalte, platformele,

| lpavel a răspuns:

Sa aiba parul lung, sa nu fie grasa dar nici slaba tocmai buna big grin! Cam atat... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e proasta o mai poti iubi? Daca e urata o mai poti arde? Daca e nearanjata o mai placi? Daca nu mai are sani si cu8r te mai uiti la ea?
Fiecare apreciaza acel ceva de la o fata in felul lui sunt unii barbati carora nu le mai pasa cat de urata este deoarece atatea femei au avut la viata lor si toate niste depravate dupa parerea unora asa ca si-au gasit frumusetea in sufletul partenerei. Majoritatea tinerilor apreciaza fizicul iar apoi te descopera.

| ubox7007 a răspuns:

Eu in primul rand ma uit la fata si la corp, in sensul sa fie uniform, nu tate cat china si fundul cat o firmitura. Mie cel mai mult imi plac fetele normale, nu care sunt bronzate/bronzate excesiv sau cu implanturi si alte tampeni ca sa "arate mai bine" dar defat arata mai rau. Natural e perfect. Dar in general imi place ca o femeie sa fie intre 1, 50m-170m si sa se comporte dragut si finut. tongue

| Ammizzu a răspuns:

Caracterul, ochi, chipul, buzele

| Dorueraluat a răspuns:

Sa aiba picioare frumoase, par lung, mai slabuta si mie cel putin imi plac foarte mult fetele cu tocuri inalte laughing

| xStixx a răspuns:

Total greşit, îmi place să admir o domnişoară din cap până-n picioare, pentru mine fiecare detaliu contează..nu doar sânii şi fundul.
Îmi place să fie înaltă, un pic slăbuţă...brunetă sau roşcată, ochii albaştrii sau verzi şi multe altele...tot ce am vrut eu să spun este că nu mă uit doar la părţile intime.

| MariaHorran a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama si singur/a? Daca iubesti acea persoana, iti place tot ce e al ei.

| DJsonic a răspuns:

Culoarea ochilor! Pentru ca atunci cand vorbesti cu o fata nu te uiti in sanii ei.