| Walter09 a întrebat:

Ce liceu sau facultate trebuie sa faci ca sa ajungi boxer? adica cum poti deveni?! funda

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ca boxer nu-ti trebuie nici liceu, nici facultate happy e un sport ca oricare altul, ce facultate iti trebuie sa fii inotator sau alergator? mergi la o sala unde se fac antrenamente de box si te inscrii si te apuci de antrenamente, daca esti bun ajungi boxer daca nu esti bun faci doar ceva miscare. in rest faci orice scoala vrei tu (liceu, facultate etc).

1 răspuns:
| Blu3HusKy a răspuns:

Salut. Faci orice liceu dar la facultate dai la educatie fizica ->Sport si ca sa devii te antrenezi foarte multwinking Funda?big grin